هویت شیعه در ایام فاطمیه به اثبات می‌رسد

تاریخ ارسال:س, 11/24/1396 - 20:16
 حجت‌ الاسلام والمسلمین رفیعی
حجت‌الاسلام‌ والمسلمین رفیعی:

به گزارش خبرنگار ضیاءالصالحین به نقل از حوزه، حجت الاسلام  والمسلمین ناصر رفیعی، دوشنبه شب در جمع زائران حرم مطهر در شبستان امام خمینی(ره) با اشاره به اینکه افرادی که با دشمنان اسلام طرح دوستی می ریزند به خداوند ایمان ندارند، اظهار کرد: اگر افشاگری های حضرت زهرا سلام الله علیها نبود امروزه دین اسلام و مذهب تشیع نیز وجود نداشت.
وی بابیان اینکه هویت شیعه در ایام فاطمیه به اثبات می رسد، اضافه کرد: باید ظلم هایی که به حضرت زهرا سلام الله علیها و امیرالمؤمنین علیه السلام شده است را برای مردم بیان کنیم تا همگان بدانند کدام افراد و چگونه دختر پیامبر خدا(صلی الله علیه وآله وسلم) را به شهادت رساندند.
عضو هیئت علمی جامعه المصطفی با اشاره به اینکه بیان ظلم هایی که به حضرت زهرا(سلام الله علیه) شد با موضوع وحدت تداخلی ندارد، مطرح کرد: حضرت زهرا سلام الله علیها به دشمن شناسی تأکید بسیاری داشتند و شهادت ایشان نیز در مبارزه با دشمنان اسلام که واقعه غدیر را تکذیب کرده بودند، اتفاق افتاد.
وی بابیان اینکه پس از شهادت پیامبر اسلام(صلی الله علیه وآله وسلم) بذر نفاق در میان مسلمانان رشد کرد، خاطرنشان کرد: خطبه فدکیه را باید تمام مردم بخوانند چرا که نکات بسیاری در این خطبه نهفته است و اگر مسلمانان از این نکات بهره  ببرند می توانند در دنیا و آخرت به سعادت برسند.
حجت الاسلام والمسلمین رفیعی با اشاره به اینکه حضرت زهرا سلام الله علیها جان خود را برای امام زمان خود فدا کردند، تصریح کرد: امیرالمؤمنین علیه السلام برای حفظ اسلام اجازه نداشتند که دست به شمشیر ببرند و خود ایشان نیز  فرموده اند که اگر من برای دفاع از غدیر قیام می کردم دیگر اسمی از اسلام باقی نمی ‎ماند.

 

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
لطفا پاسخ سوال را بنویسید.